Strażak Sam Jupiter Wóz Strażacki - Gdzie kupić?

Zabawki nawiązujące do popularnych bajek warto kupować w sprawdzonych sklepach. To istotne, ponieważ wtedy można mieć pewność, że produkt jest oryginalny oraz że posiada licencję na używanie wizerunków i motywów z konkretnej produkcji. Sklep maludas.pl to miejsce, w którym szczególną wagę przykłada się do jakości sprzedawanych wyrobów oraz obsługi klienta. Można tam znaleźć między innymi pięknym wóz strażacki z figurką samego Strażaka Sama oraz odważnego i kochanego psa Radara.

Strażak Sam Jupiter Wóz Strażacki - Specyfikacja

Wóz strażacki Jupiter został wykonany z tworzywa sztucznego. Posiada ruchome elementy, takie jak drabina strażacka. Poza tym ma migoczące światła i emituje dźwięki (wymaga trzech baterii AAA). Długość pojazdu wynosi 31 cm, natomiast wysokość figurki bohatera to 7,5 cm. W wozie znajdują się liczne przegródki na sprzęt strażacki, a także wysuwane nóżki, które stabilizują pojazd podczas używania wysięgnika. Produkt posiada przyciągającą uwagę kolorystykę. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku trzech lat i więcej.

Strażak Sam Jupiter Wóz Strażacki - Cena

Wóz strażacki Jupiter ze znanej i kochanej przez najmłodszych bajki animowanej Strażak Sam to doskonały pomysł na wyjątkowy prezent, zwłaszcza jeśli maluch jest miłośnikiem omawianej produkcji. Ponadto cena kompletu nie jest wygórowana, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość oraz kultowość produktu. Można mieć pewność, że maluch przez długi czas będzie miał zapewnioną frajdę na najwyższym poziomie. Nieprzypadkowo komplet cieszy się taką popularnością wśród dzieci, ale też uznaniem rodziców.

Mój mały Krzyś od razu zakochał się w tej zabawce, bo zresztą uwielbia bajkę. Wręcz nie mógł uwierzyć, że Mikołaj :) przyniósł mu w prezencie akurat te zabawke. Teraz praktycznie cały czas się nią bawi i cały czas się cieszy, a to jest dla mnie najważniejsze :)

Karolina

Zastanawiałam się co kupić młodszemu bratu na urodziny i kiedy znowu zastałam go oglądającego strażaka sama stwierdziłam, że kupię zabawkę z motywem bajki i to był strzał w dziesiątkę. Młody teraz cały czas się bawi wozem strażackim, zamiast oglądać tv

Dominika

Mój synek prosił mnie długo o zabawkę wozu strażackiego, bo nie tylko uwielbia Strażaka Sama, ale ogólnie tematykę straży pożarnej. Wybrałem ten model, bo ma ruchome elementy i wydaje dźwięki no i nie jest szczególnie mały. Dziecku bardzo się podoba!

Andrzej