Strażak Sam Remiza Policyjna - specyfikacja

W urokliwym miasteczku Strażaka Sama wiele się dzieje, dlatego zestaw remizy policyjnej również nie jest mały. Szeroka dostępność elementów sprawia, że możliwości kreatywnej zabawy praktycznie się nie kończą. To dziecko jest inicjatorem tego, jakie przygody zdarzą się w remizie policyjnej. Jest ona bogato wyposażona - posiada m.in. obrotowe kamery bezpieczeństwa, obrotową antenę satelitarną na dachu, otwierane drzwi garażowe dla pojazdów policyjnych, duży ekran ze wbudowaną funkcją zmiany wyświetlacza, windę i wiele innych. Mali fani maszyn latających z pewnością szczególnie ucieszą się z obecności wbudowanej w remizę platformy do lądowania helikoptera.

Strażak Sam Remiza Policyjna - cena

Tak samo, jak w popularnej bajkowej serii, również zabawka remizy policyjnej jest doskonale wyposażona pod każdym względem. Biorąc pod uwagę mnogość możliwości prowadzenia różnorodnych zabaw, cena takiego zestawu przedstawia się naprawdę przystępnie. Niewiele potrzeba do tego, aby zająć dziecko na długie godziny, szczególnie jeśli jest ono fanem Strażaka Sama. Warto zwrócić uwagę na dokładne odwzorowanie wyposażenia standardowej remizy policyjnej. Jest tam parking dla Jeepa, w którym można zaparkować zabawkowy pojazd. Jak przystało na remizę policyjną, nie brakuje również więzienia. Istotnym elementem zabawy jest specjalna ściana do wyłamywania.

Ta zabawka zrobiła w naszym domu prawdziwą furorę. Kupiliśmy ją trochę na ostatnią chwilę i w sumie do końca nie byliśmy pewni czy się córce spodoba ale jest prawdziwy szał. Nie pamiętam kiedy ostatnio mieliśmy tak zajęte czymś dziecko

Paula

Dla małych fanów strażaka sama to chyba najlepsza opcja. jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tym jak wiernie wszystko w zestawie zostało odwzorowane. trudno się spodziewać takiej jakości po zabawce a jednak simba daje radę. porządna firma.

Radosław

kupiłam ten zestaw na urodziny do bratanka i cóż - teraz ze mnie zdecydowanie jego ulubiona ciocia :) ja się nie dziwie że dzieciakom się podoba bo zestaw jest naprawdę bardzo fajny. opcji zabawy jest MNÓSTWO.

Judyta

dziecko zajęte na długie godziny. Zestaw jest tak fajny i zajmujący, że nawet jak młody zaprasza do zabawy to dorosłym czas się nie dłuży. Sam też korzysta z zestawu i mija mu czas. Zabawka jest dobrze wykonana, wszystkie elementy wyglądają na bezpieczne.

Klara